"JCI Jõulupuu"

„JCI Jõulupuu” eesmärk on tuua jõulurõõmu raskes olukorras peredesse ning olla ühenduslüli andjate ja saajate vahel. Projekti raames teeme koostööd Tartu maakonna valdadega, kelle abil valime välja jõulukingituse saajad.

Sellel aastal ootavad kingitusi erinevatest Tartumaa valdadest kuni 500 last. Kui varasemalt on lapsed saanud Jõulupuu raames võimaluse valida endale kingitus ise, siis käesoleval aastal soovime teha seda teistmoodi. Seekord saavad kõik lapsed ühesugused, magusad ja maitsvad jõulupakikesed.

Kingikoti täitmiseks on meile juba abikäe ulatanud ettevõte Estinvait OÜ kaubamärgiga “Kommipomm”, Tartumaa Omavalitsuste Liit, Rannu Seeme OÜ ja kauplustekett Sõbralt Sõbrale.

Jõulupuu üritus kulmineerub Ahhaa Keskuses toimuva jõulupeoga, kus lastele jagavad kingitusi ehtsad jõuluvanad Lõuna-Eesti Jõuluvanade Ühendusest. Lisaks kingitustele pakume Jõulupuul lastele osalust erinevate aktratsioonide ja põnevate eksponaatide juures ning töötubades. Jõuluüritusele kohaselt ei puudu ka maiustamisvõimalused.

Varasemalt oleme lastele jõulupeo korraldanud Tartus A Le Coq´i spordisaalis. Kuna sellel aastal läheneme projektile teisiti - kallimate kingituste asemel piirdume kommipakkidega - siis kujuneb peo kandvamaiks osaks ja kirsiks tordil  Ahhaa Keskus. Oleme üritust planeerides lähtunud tõsiasjast, et sihtgrupi perede majanduslikult keerulise olukorra tõttu ei ole enamikul kahjuks võimalik sellist ajaveetmist endale lubada.

Ürituse toimumiseks Ahhaa keskuses on meile ulatanud abikäe Swedbank Lõuna-Eesti regioon.

Jõulupidu toimub 27.12.2015 Tartus Ahhaa Keskuses.

Kui Sa soovid anda ka oma panuse lastele kommipakkide soetamiseks, siis väikese heateo saad teha JCI Toomemäe MTÜ kontole LHV pangas: IBAN EE057700771001098502 selgitusega JCI Jõulupuu 2015

Muudame koos maailma paremaks! Be better!

JCI Toomemäe


2011.aastal kogusime esmakordselt Tartus, koostöös Tartu Lastekaitse Ühinguga, 100 lapsele kingitused (vanuses 4-10.aastased), 2012. aastal 300-le lapsele (vanuses 0-16 aastat), 2013. aastal 415 lapsele ja 2014. aastal 415 lapsele.

Leia meid Facebookist: https://www.facebook.com/jcijoulupuu.tartu

Kontakt: tartujoulupuu@gmail.com

Sugu:
Sorteeri vanuse järgi
NimiSuguVanusHobid, soovidEmail


Lisainformatsioon projekti kohta : tartujoulupuu@gmail.com
Interneti jõulupuu tehniline teostaja: www.vertical.ee